بهترین صفحه ساز وردپرس

معرفی ۶ صفحه ساز برتر برای وردپرس

در این مقاله ما بهترین صفحه سازهای وردپرس که به دلیل کاربری راحت و درگ اند دراپ بودن بسیار پرطرفدار هستند را به شما معرفی می‌کنیم.
یک افزونه ساده صفحه ساز وردپرس ، مانند مواردی که در این اینجا درباره آنها صحبت خواهیم کرد ، ابزارهایی که نیاز دارید برای ایجاد صفحات زیبا در سایت را در اختیار شما قرار می دهد.
در ابتدا در مورد مزایای افزونه های صفحه ساز صحبت خواهیم کرد و اینکه چطور شما می توانید یکی از بهترین صفحه سازهای دراگ و دراپی را برای سایت وردپرسی خود انتخاب کنید.
چرا از صفحه ساز دراگ و دراپی برای وردپرس استفاده می کنیم؟
صفحه سازهای دراگ و دراپی به شما امکان می دهد با استفاده از بلوک های محتوای آماده ، ماژول ها و ابزارک ها ، طرح های دلخواهی برای سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید بدون نیاز به مهارت فنی برنامه نویسی سایت مورد نظر خود را ایجاد کنید.
البته این بدان معنی نیست که صفحه سازها فقط برای مبتدیان هستند.
صفحه سازها همچنین می توانند با سرعت بخشیدن به روند کار هنگام ایجاد طرح های سفارشی به توسعه دهندگان وردپرس کمک کنند تا پروژه های بیشتری را به انجام برسانند.

صفحه ساز وردپرس

معروف ترین صفحه سازها

هنگام انتخاب صفحه ساز برای وردپرس باید به دنبال چه مواردی باشیم؟
در هنگام انتخاب بهترین صفحه سازهای دراگ و دراپی (کشیدن و رها کردن) برای وردپرس ، چند ویژگی مهم وجود دارد که باید آنها را جستجو کنید:
1. سازگاری (Compatibility) :
اگر در حال ویرایش یک تم وردپرس موجود هستید که نمی خواهید آن را تغییر دهید ، باید مطمئن شوید صفحه سازی که انتخاب کرده اید با آن تم سازگار است.
2. پاسخگویی (Responsiveness) :
پاسخگویی آنقدر مهم است که هر صفحه سازی که در این مقاله قرار داده ایم به شما امکان می دهد صفحات مناسب برای موبایل را خارج از کادر مشخص ایجاد کنید. اگر در جستوجوی صفحه سازی هستید که در این لیست نیست ، مطمئن شوید که حتما پاسخگو(ریسپانسیو) باشد.
3. سئو (SEO):
تمام صفحه سازهای دراگ و دراپی در این مقاله ۱۰۰ درصد سازگار با سئو می باشند. سازگاری صفحه سازها با سئو مسئله ی بسیار مهمی است .
4. امکانات (Features):
ما ویژگی ها را آخرین مورد قرار دادیم زیرا مهم است که بعد از اطمینان از عملکردی که صفحه ساز ارائه می دهند ، درگیر زرق و برق ویژگی های زیاد شوید.
بدیهی است که بهترین صفحه سازهای دراگ و دراپی برای وردپرس هم عملکرد مورد نیاز شما و هم ویژگی های مورد نظر شما را داشته باشند؛ ما لیستی عالی از صفحه سازها داریم که مورد بررسی قرار می گیرند.

بطور کلی بایدبه دنبال چه چیزی باشید:
• آسان برای استفاده
• طرح های پاسخگو ، مناسب برای موبایل
• الگوهای از پیش ساخته شده
• سازگار با قالب وردپرس موجود شما
• سازگاری با سئو (SEO friendly)

بهترین صفحه ساز های وردپرس

۱. بیور Beaver builder
یک صفحه ساز ساده ، کاربر دوست وردپرس است که یک گزینه عالی برای مبتدیان است. کاملاً پاسخگو ،برپایه طراحی بلاکی و تقریبابا اکثر تم های ورد پرس سازگاری دارد.
شما به راحتی می توانید ماژول های محتوا مانند اسلایدرها ، گالری ها ، سفارش و توصیه، پیشخوان ها و موارد دیگر را دراگ و دراپ کنید تا در عرض چند دقیقه و بدون مهارت برنامه نویسی ، یک صفحه هدف ایجاد کنید و با استفاده از ویرایشگر زنده ، صفحات خود را به صورت بی درنگ در همان زمان ببینید.
Beaver builder همچنین با بیش از 30 الگوی حرفه ای طراحی شده ارائه می شود که می توانید برای ساختن صفحه خود حتی سریعتر با جایگزینی محتوای خود با محتوای قالب آماده ، از آنها استفاده کنید.
از آنجا که Beaver Builder از استفاده از کد کوتاه نیز پشتیبانی می کند ، می توانید از پلاگین های دیگر وردپرس همراه آن استفاده کنید تا سایت شما را شگفت انگیزتر کند. شما می توانید برای افزایش تعامل و رشد لیست ایمیل خود ، به راحتی با WPForms یک فرم تماس به سایت خود اضافه کنید.

۲. دیوی Divi builder
یک پلاگین محبوب سازنده صفحه کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد هنگام ساخت پیش نمایش طرح خود را مشاهده کنید.
از آنجا که این افزونه (پلاگین) پایه و اساس تم های divi wordpress است شما به مجموعه محصولات برتر با تم های زیبا دسترسی پیدا خواهید کرد. با این حال divi builder می تواند با تم های دیگر ورد پرس هم استفاده شود.
Divi یک صفحه ساز قدرتمند است که دارای تعداد زیادی ماژول محتوا و امکانات بی حد و حصر طراحی است. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای تعداد زیادی طرح و الگو برای انواع مختلف وب سایت است.
همه چیز با استفاده از پلاگین Divi Builder قابل تنظیم است (رنگ ها ، قلم ها ، اندازه ها ، فاصله ها) و می توانید طرح بندی صفحه های سفارشی ایجاد کنید.
Divi دارای تعدادی عنصر محتوایی مانند جدول قیمت گذاری ، پخش کننده صوتی ،اقدام به عمل )call to action) دکمه ها و موارد دیگر است که می توانید برای ساختن یک سایت عالی وردپرس استفاده کنید.

۳. ویژوال کامپوزر Visual ویژوال کامپوزر یک صفحه ساز کامل وب سایت برای وردپرس است و ابزاری عالی برای مبتدیان و توسعه دهندگان است که به دنبال راهی آسان برای شخصی سازی کل ظاهر سایت خود هستند.
رابط کاربر دوست آن به شما این امکان را می دهد که سریع و آسان یک وب سایت ورد پرس زیبا ایجاد کنید، استفاده از گزینه های طراحی قدرتمند به شما امکان کنترل کامل بر طرح سایت خود را می دهند.
با استفاده از ویژوال کامپوزر می توانید به راحتی زمینه های شیکی مانند گرادیان ، نمایش اسلاید ، گردونه و ویدئو را اضافه کنید. برای ایجاد طرح بندی شبکه ای (چهارخانه) از ردیف ها و ستون های انعطاف پذیر استفاده کنید. و حتی می توانید لوگوی خود ، منوها ، هدرها ، پاورقی ها ، ستون های فرعی و موارد دیگر را ویرایش کنید.
علاوه بر این ویژوال کامپوزر تقریبا با هر قالب ورد پرس و هم چنین انواع پست سفارشی کار می کند.

۴. تمیفای Themify builder
یک صفحه ساز ساده، قابل اعتماد و رایگان دراگ و دراپی برای ورد پرس است که شما می توانید برای ساخت صفحات ساده از آن استفاده کنید.
این صفحه ساز محبوب وردپرس دارای بیش از ۶۰ طرح از پیش ساخته شده و جلوه های انیمیشن و همچنین چندین ماژول آماده برای استفاده است که می توانید به صفحات و پست های خود اضافه کنید.
تمیفای به شما امکان ویرایش صفحات خود در قسمت frontend و backend را می دهد.
اما در هر دو رابط کاربری می توانید ماژول ها را به راحتی جابجا کنید و آنها را کاملاً شخصی سازی کنید. همچنین می توانید ماژول ها را در ردیف ها و ستون ها ترتیب دهید تا طرح های شبکه ای ایجاد شود.

۵. SiteOrigin’s
صفحه ساز SiteOrigin’s یک صفحه ساز محبوب رایگان وردپرس با بیش از 1 میلیون نصب فعال است.
حتی اگر ویرایش لایو آن با سایر صفحه سازها در لیست ما قابل مقایسه نیست و استفاده از این صفحه ساز کمی پیچیده است ، با این وجود نسخه رایگان خوبی است که ساخت صفحه پاسخگو را آسان می کند.

SiteOrigin’s مانند المنتور دارای قابلیت آندو و ریدو است که باعث صرفه جویی در زمان می شود.
این صفحه ساز همچنین با ابزارک های وردپرس کار می کند بنابراین می توانید ابزارک های مورد علاقه خود را به سایتهایی که می سازید اضافه کنید. و صفحه ساز siteorigin’s با هر قالب وردپرس کار می کند.
انعطاف پذیری قطعاً یک مزیت برتر صفحه ساز SiteOrigin است ، مخصوصاً وقتی صحبت از ردیف ساز پیشرفته آن می شود. می توانید برای هر ستونی که اضافه می کنید تعداد ردیف های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

المنتور

صفحه ساز المنتور

۶. المنتور Elementor

المنتور اولین صفحه ساز پیشرفته رایگان و متن‌باز برای وردپرس است و با بیش از ۲ میلیون نصب فعال ، یکی از محبوب ترین صفحه سازهای وردپرس در دسترس است.
المنتور سریع ، آسان برای استفاده و مناسب برای مبتدیان است. این یک صفحه ساز بصری کشیدن و رها کردن است ، بنابراین شما می توانید تغییرات خود را به صورت مستقیم مشاهده کنید. شما فقط ابزارک ها را به جایی که می خواهید بکشید و رها کنید.
این صفحه ساز از عملکردهای آندو (بازگشت به حالت اول )و ریدو (انجام مجدد) پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر چیزی را دوست ندارید ، می توانید برگردید. همچنین سابقه ویرایش ها وجود دارد ، بنابراین می توانید نسخه های قبلی را بررسی کنید. اگر تصمیم گرفتید که آن را بیشتر دوست دارید ، حتی می توانید به نسخه قبلی برگردید.
Elementor دارای یک حالت تعمیر و نگهداری داخلی است که این به این معنی است که میتوانید زمانی که درحال ساخت و یا تعمیر سایت خود هستید به مخاطب اطلاع دهید.
Elementor با بیش از 100 قالب آماده صفحه هدف برای استفاده ارائه می شود که می توانید به راحتی متناسب با نیازهای خود شخصی سازی کنید.

اما بهترین صفحه ساز برای وردپرس کدام است؟
ما المنتور را به عنوان بهترین صفحه ساز دراگ و دراپی برای وردپرس انتخاب کردیم زیرا کاملاً هر آنچه را که در صفحه ساز به دنبال آن هستیم را داراست: استفاده از آن آسان است، صفحاتی زیبا و واکنشگرا ایجاد می کند ، مناسب با SEO است و در کل همه ویژگی هایی که کاملاً به آنها نیاز دارید را داراست.
به علاوه ، المنتور با مجموعه ای عالی از الگوها و طرح های از پیش ساخته شده ارائه می شود که به شما امکان می دهد به سرعت یک صفحه را بسازید و ذخیره کنید
Divi گزینه ی دیگری است که بسیار توصیه می کنیم.
همچنین اگر به دنبال یکی از بهترین صفحه سازهای کشیدن و رها کردن برای وردپرس هستید ، مطمئناً ویژوال کامپوزر را به شما معرفی می کنیم.

شاید به این مطلب نیز علاقه‌مند باشید
cms چیست

CMS چیست ؟

آشنایی با سیستم مدیریت محتوا سایت و انواع آن CMS و یا content management systems چیست :سیستم‌های مدیریت محتوا نرم افزارهایی تحت وب هستند که

مطالعه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *